fbpixel

Kalender

 
Sari Kuupäev Start on avatud Piirkond Rajameister Failid
25.09.19 (K) 17:00 - 19:00 Harku mets Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-keskmine RO-lühike Sinine Valik
18.09.19 (K) 17:00 - 19:00 Lillepi/Rummu Marek Karm Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-keskmine RO-lühike Sinine Valik
07.08.19 (K) 17:00 - 19:00 Keila-Joa Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-keskmine RO-lühike Sinine Valik
31.07.19 (K) 17:00 - 19:00 Laulasmaa Oliver Kütt Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-keskmine RO-lühike Sinine Valik
12.06.19 (K) 17:00 - 19:30 Männiku Lauri Pähn Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-Keskmine RO-Lühike Sinine Valik
05.06.19 (K) 17:00 - 19:30 Nelijärve Piibe Tammemäe Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-keskmine RO-lühike Sinine Valik
29.05.19 (K) 17:00 - 19:00 Glehni park Lauri Malsroos Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-keskmine RO-lühike Sinine Valik
22.05.19 (K) 17:00 - 19:00 Merimetsa Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-Keskmine RO-Lühike Sinine Valik
15.05.19 (K) 17:00 - 19:00 Saustinõmme Alo Ansmann Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-keskmine RO-lühike Sinine Valik
08.05.19 (K) 17:00 - 19:00 Õismäe raba Lauri Pähn Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-keskmine RO-lühike Sinine Valik
01.05.19 (K) 17:00 - 19:00 Hiiu-Jannseni Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Etapiajad Kõik rajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane RO-Keskmine RO-Lühike Sinine Valik
24.04.19 (K) 17:00 - 19:00 Kodasoo Raido Laidla Tulemused: Tulemused Vaheajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-keskmine RO-lühike Sinine Valik
17.04.19 (K) 17:00 - 19:00 Liiva/Järve Marek Karm Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-keskmine RO-lühike Sinine Valik
10.04.19 (K) 17:00 - 19:00 Kloostrimetsa Kaarel Vesilind Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-keskmine RO-lühike Sinine Valik
03.04.19 (K) 17:00 - 19:00 Nõmme Tomi-Andre Piirmets Tulemused: Kõik rajad Vaheajad
Kaardid: Kollane Oranž Pruun Punane Roheline RO-Keskmine RO-Lühike Sinine Valik
 
Daytime next
Daytime future
Daytime past
Nighttime next
Nighttime future
Nighttime past