Metsaorienteerumine - 10.07.2018 - Kodasoo

10.07.2018
Korraldaja : SK100
Rajameister : Marek Karm
[KOLLANE] [ORANZ] [PRUUN] [PUNANE] [ROHELINE] [RO-KESKMINE]
[RO-LÜHIKE] [SININE] [VALIK]
PRUUN Rada (1): 18 KP 7.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13570 Mehis Muru                JOKA       00:55:18
 2.  2017 Lauri Lahtmäe             Kape       00:55:19 +00:01
 3. 20443 Raido Laidla              SK100      00:58:28 +03:10
 4. 12590 Reimo Liiv                Tammed     00:59:00 +03:42
 5. 12810 Tanel Papp                Võru       01:01:24 +06:06
 6.  1268 Priit Överus              Mercury    01:03:24 +08:06
 7. 20352 Martin Vilismäe           Tartumaa   01:03:54 +08:36
 8.   108 Raivo Pellja              JOKA       01:04:25 +09:07
 9.  4261 Sander Nahkor             TAOK       01:04:46 +09:28
10.  4760 Peep Otstavel             LSF PT     01:06:17 +10:59
11.  3992 Martin Murakas            Rakv       01:07:16 +11:58
12. 25298 Tarmo Maiste                         01:08:52 +13:34
13.  6642 Sander Överus             Mercury    01:09:09 +13:51
14.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD        01:13:16 +17:58
15. 19813 Indrek Volens             TV3        01:27:12 +31:54
16.  2654 Silvar Savolainen         korp! Leol 01:31:43 +36:25
17.  5592 Heidi Sild                Mercury    01:33:59 +38:41
18. 20436 Jukka Halttunen                      01:36:38 +41:20
19.  4704 Aleksander Hlebnikov      VHM        01:40:21 +45:03
20. 28203 Alan Vask                 ABC Grupp  02:39:27 +104:09
PUNANE Rada (2): 14 KP 6.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1826 Lauri Beilmann            Tammed     00:44:45
 2. 15431 Kaupo Järve               LSF PT     00:46:17 +01:32
 3.  4822 Arvo Laanemets            TAOK       00:48:09 +03:24
 4.  4230 Lauri Olli                LSF PT     00:49:16 +04:31
 5.  2687 Ingrid Piht               Mercury    00:58:15 +13:30
 6.  4703 Juhan Aasaru              Suusahullu 00:59:23 +14:38
 7. 12280 Andres Viira                         01:07:21 +22:36
 8.  3040 Madis Meimre                         01:10:29 +25:44
 9.  3429 Thea Kaljur               Harju KEK  01:11:17 +26:32
10. 11259 Urmas Samelselg                      01:13:52 +29:07
11.  4829 Kert Lindeberg            Maru Karud 01:15:43 +30:58
12.  5970 Alo Süvari                           01:19:31 +34:46
13. 24175 Raili Nugin                          01:19:47 +35:02
14.  3277 Rein Hanstein             Okas       01:19:49 +35:04
15.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     01:20:01 +35:16
16.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD        01:24:02 +39:17
17.  2735 Kärt Maurus               Ilves      01:29:55 +45:10
18. 16348 Age Valgepea              Swedbank S 01:33:33 +48:48
19. 14604 Oskar Raudne                         01:42:19 +57:34
ORANZ Rada (3): 11 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13566 Tomi-Andre Piirmets       West       00:34:59
 2.  9022 Vahur Pajomägi                       00:44:02 +09:03
 3. 20388 Kaarel Tampuu             SRD        00:49:20 +14:21
 4.  3991 Heidi Prits               Mercury    00:49:44 +14:45
 5.  8485 Kris Jette Piht           Mercury    00:51:18 +16:19
 6. 12425 Maret Viira                          00:54:56 +19:57
 7. 22648 Kaspar Päärson            SRD        00:57:18 +22:19
 8.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank A 01:05:21 +30:22
 9.    22 Anne Vaikjärv             Vunder     01:16:08 +41:09
10. 21512 Aet Tampuu                SRD        01:24:53 +49:54
KOLLANE Rada (4): 12 KP 5.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4179 Raili Rooba               Rakv       01:06:30
 2.  3042 Ülle Pellja               JOKA       01:18:06 +11:36
 3. 24368 Mari-Liis Villig          Nordica    01:24:02 +17:32
 4. 21006 Mats Martin Jürjo         Saaremaajo 01:39:18 +32:48
 5. 21005 Jete Mari Jürjo           Saaremaajo 01:39:24 +32:54
 6. 21004 Helen Jürjo               Saaremaajo 01:39:26 +32:56
 7. 26525 Aive Mõttus                          01:40:30 +34:00
ROHELINE Rada (5): 10 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9585 Robin Olli                LSF PT     00:50:05
 2. 17543 Tiina Krauvärk                       00:53:10 +03:05
 3. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder     01:04:08 +14:03
 4. 13293 Sofia Pahhomenkova        SRD        01:04:34 +14:29
 5. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder     01:05:07 +15:02
 6. 26305 Luukas Mihkel Mändla                 01:18:00 +27:55
 7. 15986 Sanna Lindeberg                      01:31:21 +41:16
 8. 29506 Paul Peeter Verner                   01:42:41 +52:36
 9. 28382 Liisa Orutalu                        01:42:43 +52:38
10. 28381 Laara Orutalu                        01:43:08 +53:03
SININE Rada (6): 5 KP 1.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19000 Ketriin Olli              LSF PT     00:17:14
 2. 13599 Rasmus Olli               LSF PT     00:18:10 +00:56
 3. 15987 Björn Martin Lindeberg               00:33:46 +16:32
 4. 11592 Annabel Mirtel Saskia ... Tammed     00:36:24 +19:10
 5. 22220 Taavi Malsroos                       00:36:31 +19:17
RO-KESKMINE Rada (7): 16 KP 9.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3392 Lauri Malsroos            Tammed     00:46:48
 2.  2452 Margus Hallik             LUS        00:48:44 +01:56
 3.  6445 Oliver Immato                        00:53:47 +06:59
 4.  1041 Margus Venelaine          LSF PT     00:59:50 +13:02
 5.   741 Stanislav Tarassov        SRD        01:02:21 +15:33
 6. 21494 Tarmo Tarlap              Porter Rac 01:04:45 +17:57
 7.  9030 Martin Kaup               LSF PT     01:06:18 +19:30
 8. 23328 Lauri Lepalaan                       01:08:53 +22:05
 9.  6626 Märten Henrik Pais        West       01:11:20 +24:32
10. 16245 Kristjan Täll             Harju KEK  01:18:21 +31:33
11.  4856 Ardo Pajur                Swedbank S 01:20:42 +33:54
12. 10827 Kaisa Rooba               Rakv       01:43:45 +56:57
13. 25869 Taavi Kõrvits                        02:31:13 +104:25
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14771 Matis Märtson             SA TLH     02:19:37 34p
 2. 29785 Merike Raudla                        02:25:19 21p
 3. 30142 Kaja Köster                          02:25:20 21p
 4.  1046 Kuno Rooba                Rakv       01:23:35 14p
 5.  1976 Danilo Piht               Mercury    00:51:29 13p
 6. 13527 Rauno Põldsepp            Otepää     01:07:54 13p
 7.  1836 Rünno Sulg                LSF PT     01:22:08 13p
 8.   992 Sander Annus              Norma      01:03:46 9p
 9. 16755 Signe Krik                HansaConsu 01:22:27 9p
10. 27962 Indrek Heina                         01:10:49 8p
11. 29583 Anþelika  Kurgmann                   01:18:11 5p
12. 25716 Ingrid Aasaru             Tartu      00:41:42 4p

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 11.07.2018 23:55:39 Kompass