Metsaorienteerumine - 04.09.2018 - Saustinõmme

4.09.2018
Korraldaja : SK100
Rajameister : Mait Tõnisson
[KOLLANE] [ORANZ] [PRUUN] [PUNANE] [ROHELINE] [RO-KESKMINE]
[RO-LüHIKE] [SININE] [VALIK]
PRUUN Rada (1): 22 KP 7.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1029 Dmitri Shved              SRD        00:54:27
 2.  6445 Oliver Immato                        00:59:14 +04:47
 3.  1748 Tanel Kannel              Rae        01:04:43 +10:16
 4. 16666 Lauri Pähn                Võru       01:07:30 +13:03
 5. 18344 Riivo Kiljak                         01:08:26 +13:59
 6.  1398 Meelis Mälberg            Peko       01:12:43 +18:16
 7. 16565 Ivo Miller                Koop       01:13:19 +18:52
 8. 21159 Lauri Tarlap              Saku Korvp 01:13:40 +19:13
 9.  8260 Viktor Kassatkin          SRD        01:16:14 +21:47
10.  4746 Kalev Viidemann                      01:16:26 +21:59
11.  4856 Ardo Pajur                Swedbank S 01:16:42 +22:15
12. 21896 Mattis Alliksoo           12,7 mm    01:20:59 +26:32
13. 19828 Argo Sikk                 DokDok     01:21:03 +26:36
14.  8644 Anneli Rämmann            Koop       01:21:36 +27:09
15.  5574 Kristian Pilbas                      01:23:41 +29:14
16. 19303 Michael Raer              SRD        01:24:25 +29:58
17. 11806 Andrus Rämmann            Koop       01:26:36 +32:09
18. 29847 Allan Aim                 TÜASK      01:32:13 +37:46
19. 24401 Kristjan Düüna                       01:35:49 +41:22
20. 15395 Ivi Õunapuu               Okas       01:47:23 +52:56
PUNANE Rada (2): 16 KP 5.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1143 Tarmo Klaar               Mercury    00:46:44
 2.   133 Andres Talver             Mercury    00:49:23 +02:39
 3.  4230 Lauri Olli                LSF PT     00:50:46 +04:02
 4.  4822 Arvo Laanemets            TAOK       00:51:35 +04:51
 5. 16171 Karl Pehk                            00:52:53 +06:09
 6.  4829 Kert Lindeberg                       00:55:11 +08:27
 7.  4415 Maris Palopääl            Kobras     00:57:05 +10:21
 8.  8441 Indrek Peil               Head Arhit 00:58:47 +12:03
 9.  6863 Sven-Erik Rebane          Orvand     00:59:03 +12:19
10. 15905 Merili Palu               SRD        00:59:33 +12:49
11.   423 Kalev Ruberg              Saku OK    01:00:28 +13:44
12.  2493 Aleksei Komarov                      01:02:03 +15:19
13.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD        01:02:24 +15:40
14.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     01:02:59 +16:15
15.   527 Siiri Vallner                        01:04:40 +17:56
16. 13527 Rauno Põldsepp            Otepää     01:05:47 +19:03
17.  4524 Siim Lannes               Norma      01:06:12 +19:28
18.  1053 Veikko Tamlak             Kape       01:07:28 +20:44
19. 22278 Jari Julge                           01:07:34 +20:50
20. 22432 Kristian Esula                       01:08:53 +22:09
21. 25651 Tarmo Margat              KitmanThul 01:08:56 +22:12
22.  1698 Viljar Vainola            Mercury    01:09:25 +22:41
23.  7249 Kalmer Kallasväli                    01:09:33 +22:49
24.  1734 Liina Jõgisu              Mercury    01:09:57 +23:13
25. 11069 Rait Kapp                            01:11:02 +24:18
26.  5919 Toomas Telgma             Voller     01:12:03 +25:19
27.  3277 Rein Hanstein             Okas       01:12:11 +25:27
28.  5325 Signe Raidmets            TON        01:13:37 +26:53
29. 27962 Indrek Heina                         01:14:55 +28:11
30. 16461 Heigo Pihlak              Põhja Pref 01:18:16 +31:32
31.   526 Maari Idnurm              TON        01:20:31 +33:47
32. 15353 Mare Padu                            01:23:09 +36:25
33. 24175 Raili Nugin                          01:23:15 +36:31
34. 21004 Helen Jürjo               Saaremaajo 01:26:43 +39:59
35. 24998 Gert Look                 Softgrunge 01:34:33 +47:49
36.  4504 Tiina Kangilaski          TON        01:38:37 +51:53
37. 29848 Liivia Vanaisak                      01:38:45 +52:01
38. 30235 Aleksander Parnabas                  02:14:59 +88:15
39. 27984 Maire Kivimurd                       02:15:05 +88:21
ORANZ Rada (3): 10 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2895 Andres Lauba              TON        00:37:16
 2.  2808 Edit Kannel               Norma      00:43:05 +05:49
 3.  8818 Marko Süld                HOK        00:45:37 +08:21
 4. 24350 Jörn Aadnevik                        00:46:38 +09:22
 5.   134 Aari Talver               Mercury    00:48:28 +11:12
 6.  1366 Mart Sooberg              TON        00:48:56 +11:40
 7.  7820 Karin Kallisma            HOK        00:53:42 +16:26
 8.   456 Peep Koppel               Koop       00:53:49 +16:33
 9.  9038 Heino Rebane              Orvand     00:55:18 +18:02
10.  5581 Sigrid Särak                         00:58:57 +21:41
11. 30558 Meelis Bauman                        01:00:09 +22:53
12.  2479 Kadri Bauman                         01:00:10 +22:54
13.  4838 Rain Pajur                Swedbank S 01:00:21 +23:05
14. 24397 Kristin Düüna             Rapla ÜG   01:01:38 +24:22
15. 24794 Margus Kärner                        01:02:21 +25:05
16.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD        01:03:23 +26:07
17.  4819 Anu Järve                 Swedbank S 01:06:55 +29:39
18. 24363 Kertu Kekk                SK Metsasõ 01:07:06 +29:50
19.  1015 Niina Karnit              SRD        01:15:34 +38:18
20.   284 Ants Tamm                 TON        01:16:35 +39:19
21. 14222 Ethel Ansip                          01:26:15 +48:59
ROHELINE Rada (4): 6 KP 3.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21990 Anzelika Niinemaa         Koop       00:39:48
 2.  9585 Robin Olli                LSF PT     00:40:00 +00:12
 3.     3 Mati Poom                 TON        00:41:18 +01:30
 4.  2248 Ruth Aarma                           00:50:09 +10:21
 5. 15986 Sanna Lindeberg                      00:55:07 +15:19
 6. 23510 Mart Lindeberg                       00:56:24 +16:36
 7.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank A 00:56:25 +16:37
 8. 30543 Karl Marten Sokk                     01:01:56 +22:08
 8. 30544 Kristjan Sokk                        01:01:56 +22:08
10. 27205 Igor Maksimov             SRD        01:02:08 +22:20
11.  9206 Leena Leesment            SRD        01:12:11 +32:23
12. 25678 Dmitri Fedotov            SRD        01:21:22 +41:34
13. 27865 Vlas Kuznetsov            SRD        01:21:25 +41:37
14. 28815 Maksim Shkvarko           SRD        01:38:12 +58:24
15. 29724 Vladislav Golovin         SRD        01:38:13 +58:25
KOLLANE Rada (5): 11 KP 5.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 29810 Andrus Lepp               OÜ Bauest  00:44:57
 2. 23263 Härmo Põlluvee                       01:08:14 +23:17
 3.     0 Priit Ulmas               x56        01:10:16 +25:19
 4.  9138 Jaanika Jundas                       01:10:29 +25:32
SININE Rada (6): 5 KP 1.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19000 Ketriin Olli              LSF PT     00:25:31
 2. 13599 Rasmus Olli               LSF PT     00:27:40 +02:09
 3. 27954 Välko Jaakma                         00:31:47 +06:16
 4. 15987 Björn Martin Lindeberg               00:34:11 +08:40
 5.     0 Arkadi Pavlov                        00:34:52 +09:21
 6.     0 Karlotte Boitšuk          x39        00:50:46 +25:15
 7. 25755 Marie Mälberg             Peko       00:52:28 +26:57
 8. 23776 Marta Mälberg             Peko       00:59:40 +34:09
 9. 28997 Marit Vaikmaa                        01:01:14 +35:43
RO-KESKMINE Rada (7): 16 KP 10.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5349 Priit Grünberg                       00:47:41
 2.  9134 Marek Karm                SK100      00:51:28 +03:47
 3.  2452 Margus Hallik             LUS        00:53:18 +05:37
 4.  5928 Viljar Grauen             Metsapeatu 00:57:50 +10:09
 5.   741 Stanislav Tarassov        SRD        01:03:34 +15:53
 6.  4771 Risto Laanoja                        01:03:35 +15:54
 7.  1030 Vermo Siim                Nõmme      01:07:02 +19:21
 8. 25510 Mihkel Järve              Elisa SK   01:08:12 +20:31
 9.  4507 Aldo Mett                 Skype      01:09:30 +21:49
10.  3711 Reigo Vatsk                          01:10:55 +23:14
11. 28424 Marian Punane                        01:32:49 +45:08
12. 21579 Rene Punane               Punased    01:33:05 +45:24
RO-LüHIKE Rada (8): 13 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3041 Kadi-Liis Minn            JOKA       00:57:58
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Elleriin Sillaots                    02:04:16 26p
 2.     0 Erki Sander                          02:04:52 26p
 3.     0 Aleksander Stserbakov                02:05:00 26p
 4.  7873 Aivar Aasma               Geodeesia2 01:53:22 21p
 5. 24370 Lea Tikenberg                        02:10:58 21p
 6.  1041 Margus Venelaine          LSF PT     01:04:08 14p
 7. 27833 Indrek Reitsak            Nõmme      01:06:01 14p
 8.  1145 Silver Eensaar            Kobras     01:26:47 14p
 9.    33 Hedi Vaikjärv                        01:02:25 13p
10. 11356 Marge Anijärv             Mercury    01:18:29 13p
11.   411 Ilmar Kirjanen            TAOK       01:02:45 10p
12. 28028 Reiko Kiljak                         00:56:45 9p
13.   306 Rein Küttim               Orion      00:35:01 8p
14.     0 Kärri Sõelsepp                       01:00:12 7p
15. 16172 Liina Pehk                           01:26:47 7p
16. 27304 Alvar Suisalu             CC Rota Mo 00:46:17 6p
17.  3003 Tiit Tähnas               JOKA       01:08:01 6p
18. 28835 Karoliine Kapp                       00:37:59 3p
19.     0 Kati Jürgens                         01:21:22 3p
20.     0 Eva Doyle                 x37        01:22:49 3p
21. 25540 Arkadi Pavlov                        00:45:43

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 5.09.2018 11:24:25 Kompass