Metsaorienteerumine 24.04.2019

24.04.2019
Korraldaja : SK100
Rajameister : Raido Laidla
[KOLLANE] [ORANZ] [PRUUN] [PUNANE] [ROHELINE] [RO-KESKMINE]
[RO-LUHIKE] [SININE] [VALIK]
PRUUN Rada (1): 18 KP 8.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3003 Tiit Tähnas               JOKA       00:50:54
 2.  3980 Priit Randman             Rakv       00:53:01 +02:07
 3. 12590 Reimo Liiv                Tammed     00:53:12 +02:18
 4.  2017 Lauri Lahtmäe             Kape       00:55:28 +04:34
 5.  1921 Mati Mägi                 HOK        00:57:37 +06:43
 6.  1145 Silver Eensaar            Kobras     01:00:15 +09:21
 7.  5142 Rene Post                 Kobras     01:00:46 +09:52
 8.  2202 Mati Korrol               Mercury    01:02:23 +11:29
 9.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:04:27 +13:33
10. 16666 Lauri Pähn                Võru       01:06:10 +15:16
11. 12901 Marko Külaots             Tammed     01:06:14 +15:20
12. 25298 Tarmo Maiste                         01:06:43 +15:49
13.  6462 Riho Enni                 HOK        01:06:46 +15:52
14.  1383 Enn Jaama                 Peko       01:07:37 +16:43
15.  1826 Lauri Beilmann            Tammed     01:07:41 +16:47
16.  4261 Sander Nahkor             TAOK       01:12:08 +21:14
17.  5373 Reigo Lehtla              LSF PT     01:16:10 +25:16
18.  6311 Kristjan Maade            LSF PT     01:17:27 +26:33
19.   108 Raivo Pellja              JOKA       01:18:22 +27:28
20. 22415 Alexander Khalyapin                  01:22:51 +31:57
21.  8156 Aivo Kaljumäe             Swedbank   01:30:09 +39:15
22. 22696 Siim Saidla                          01:32:22 +41:28
23. 21004 Helen Jürjo               Saaremaajo 01:41:45 +50:51
24. 24175 Raili Nugin                          01:44:52 +53:58
25.  5970 Alo Süvari                           01:44:53 +53:59
PUNANE Rada (2): 15 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14258 Tõnu Lillelaid            Rahandusmi 00:38:17
 2.  1976 Danilo Piht               Mercury    00:44:43 +06:26
 3.   480 Tarvo Avaste              Tammed     00:45:30 +07:13
 4.   992 Sander Annus              Norma      00:47:33 +09:16
 5.  6307 Teele Telgma              Tammed     00:51:22 +13:05
 6.  1268 Priit Överus              Mercury    00:52:52 +14:35
 7.  8485 Kris Jette Piht           Mercury    00:53:31 +15:14
 8.   495 Vello Solna               Peko       00:53:57 +15:40
 9.  4310 Mihkel Nahkur             Jõhvikas   00:56:17 +18:00
10.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     00:57:30 +19:13
11.   281 Johannes Tasa             Tammed     01:01:25 +23:08
12. 14585 Armin Vilms                          01:03:19 +25:02
13.  1698 Viljar Vainola            Mercury    01:03:27 +25:10
14. 21159 Lauri Tarlap              LSF PT     01:04:16 +25:59
15. 15961 Kevin Markus Korrol       Mercury    01:04:28 +26:11
16. 11356 Marge Anijärv             Mercury    01:04:40 +26:23
17. 19828 Argo Sikk                 DokDok     01:05:20 +27:03
18.  4746 Kalev Viidemann                      01:06:01 +27:44
19.  2526 Kairi Luigelaht-Teder     Kobras     01:06:39 +28:22
20.   456 Peep Koppel               Koop       01:06:55 +28:38
21.  4175 Terje Vanahans            Kobras     01:11:48 +33:31
22.  3180 Pilvi-Heli Vettik         JOKA       01:13:31 +35:14
23.  1961 Meelis Atonen             Lehola     01:15:23 +37:06
24.  4838 Rain Pajur                Swedbank S 01:16:37 +38:20
25. 11393 Arne Ansper               Cyber      01:19:12 +40:55
26. 27962 Indrek Heina                         01:19:46 +41:29
27.     0 Vitali Buhaken            x106       01:26:34 +48:17
28. 24171 Tauno Trallmann           Jooksupart 01:29:43 +51:26
29. 19227 Allan Sülla                          01:38:39 +60:22
ORANZ Rada (3): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9022 Vahur Pajomägi                       00:39:42
 2. 14980 Alar Alajaan              EKJ SK     00:41:00 +01:18
 3. 25936 Liise Lillelaid           Tammed     00:44:19 +04:37
 4.  1366 Mart Sooberg              TON        00:45:01 +05:19
 5.  1311 Heini Tammik              Kape       00:48:30 +08:48
 6.  8012 Oliver Annus                         00:50:33 +10:51
 7.  2654 Silvar Savolainen         korp! Leol 00:52:07 +12:25
 8. 21026 Elina Liivat                         00:52:13 +12:31
 9.   280 Hille Tasa                Tammed     00:52:47 +13:05
10.   182 Tõnu Raid                 Tammed     00:53:02 +13:20
11. 13775 Marge Sargma              Tammed     00:59:17 +19:35
12. 30465 Mari-Ann Saar             VaP        01:00:32 +20:50
13. 26375 Matthias Salla                       01:07:18 +27:36
14. 29945 Pavel Dvoinos                        01:11:14 +31:32
15. 22410 Kerli Liiv                TÜ         01:25:39 +45:57
16. 21512 Aet Tampuu                SRD        01:25:57 +46:15
17.  5567 Kai Voolaine              TON        01:58:58 +79:16
KOLLANE Rada (4): 15 KP 6.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20437 Liis Hiiemäe                         01:15:49
 2. 28199 Ilmar Legenkov                       01:19:44 +03:55
 3. 25164 Piret Uurimäe             Telia SK   01:24:11 +08:22
 4.  3042 Ülle Pellja               JOKA       01:24:43 +08:54
ROHELINE Rada (5): 9 KP 3.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14838 Siim Vollmer              SK100      00:28:04
 2.  9585 Robin Olli                LSF PT     00:32:51 +04:47
 3.   974 Tarmo Gede                           00:34:25 +06:21
 4. 28629 Sebastian Salla                      00:40:08 +12:04
 5. 13599 Rasmus Olli               LSF PT     01:01:45 +33:41
 6.   462 Georg Sooberg             Võru       01:06:22 +38:18
 7. 20520 Erko Kirjanen             Rocca al M 01:09:34 +41:30
 8. 12992 Triin Sokk                           01:20:20 +52:16
 9.  3281 Andres Vesilind           SRD        01:42:17 +74:13
10. 22133 Laura Vesilind                       01:42:18 +74:14
SININE Rada (6): 6 KP 1.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17725 Heleen Pajomägi                      00:16:15
 2. 26461 Lukas Lillelaid           Tammed     00:20:30 +04:15
 3. 19000 Ketriin Olli              LSF PT     00:20:43 +04:28
 4. 16530 Gregor Aibast                        00:27:19 +11:04
 5. 19377 Henrik Erm                SK Xdream  00:27:30 +11:15
 6. 21663 Helena Erm                Võru       00:27:58 +11:43
 7. 30261 Klaire Kuusk              Tallinn    00:56:45 +40:30
RO-KESKMINE Rada (7): 19 KP 10.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3209 Tõnis Erm                 TAOK       00:52:21
 2.  9134 Marek Karm                SK100      00:54:44 +02:23
 3.  1685 Erik Aibast               Tammed     00:58:27 +06:06
 4.  6445 Oliver Immato                        00:58:56 +06:35
 5.  1041 Margus Venelaine          LSF PT     01:06:46 +14:25
 6.  4771 Risto Laanoja                        01:18:42 +26:21
 7. 27833 Indrek Reitsak            Nõmme      01:21:37 +29:16
 8.  4507 Aldo Mett                 Skype      01:30:04 +37:43
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2730 Taavi Ahven                          01:11:34 30p
 2.  2687 Ingrid Piht               Mercury    01:27:23 27p
 3.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas   01:36:07 27p
 4. 20605 Reeda Tuula-Fjodorov      Peko       01:17:39 17p
 5.  2244 Marje Venelaine           Tammed     01:02:41 14p
 6.  4203 Jarmo Nikolai                        01:10:30 14p
 7. 21494 Tarmo Tarlap              Porter Rac 01:40:08 14p
 8.  8235 Linnar Puusepp                       01:34:06 13p
 9. 12090 Kadi Niggulis                        01:55:07 13p

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 24.04.2019 20:40:46 SK 100