Metsaorienteerumine - 15.05.2019 - Saustinõmme

15.05.2019
Korraldaja : SK100
Rajameister : Alo Ansmann
[KOLLANE] [ORANZ] [PRUUN] [PUNANE] [ROHELINE] [RO-KESKMINE]
[RO-LUHIKE] [SININE] [VALIK]
PRUUN Rada (1): 20 KP 8.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3003 Tiit Tähnas               JOKA       00:48:57
 2. 13570 Mehis Muru                JOKA       00:52:48 +03:51
 3.  1267 Heiti Hallikma            Võru       00:55:00 +06:03
 4.  6403 Ain Fjodorov              Peko       00:56:00 +07:03
 5. 20443 Raido Laidla              SK100      00:58:24 +09:27
 6.  1145 Silver Eensaar            Kobras     01:00:29 +11:32
 7. 18344 Riivo Kiljak                         01:00:30 +11:33
 8. 25298 Tarmo Maiste                         01:01:34 +12:37
 9. 21317 Margus Salla                         01:01:52 +12:55
10.  8253 Fred Viidul               Microsoft  01:10:47 +21:50
11. 28203 Alan Vask                 ABC Grupp  01:13:07 +24:10
12.  4771 Risto Laanoja                        01:14:35 +25:38
13.  4746 Kalev Viidemann                      01:15:07 +26:10
14. 21557 Raiko Tutt                Norma      01:17:02 +28:05
15. 21159 Lauri Tarlap              LSF PT     01:24:31 +35:34
16.  5970 Alo Süvari                           01:29:24 +40:27
17. 24175 Raili Nugin                          01:38:45 +49:48
18. 30212 Marvin Üürike             Norma      01:47:24 +58:27
PUNANE Rada (2): 16 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1029 Dmitri Shved              SRD        00:44:23
 2.  4829 Kert Lindeberg                       00:52:10 +07:47
 3.  1398 Meelis Mälberg            Peko       00:55:06 +10:43
 4.  4230 Lauri Olli                LSF PT     00:56:14 +11:51
 5.  5373 Reigo Lehtla              LSF PT     00:57:56 +13:33
 6. 11259 Urmas Samelselg                      01:01:50 +17:27
 7.  2808 Edit Kannel               Norma      01:03:09 +18:46
 8. 30120 Hannes Nurk                          01:03:27 +19:04
 9.  8441 Indrek Peil               Head Arhit 01:06:08 +21:45
10. 17722 Kati Helmja                          01:07:47 +23:24
11. 22432 Kristian Esula                       01:09:22 +24:59
11. 25651 Tarmo Margat              KitmanThul 01:09:22 +24:59
13.   974 Tarmo Gede                           01:09:57 +25:34
14. 20605 Reeda Tuula-Fjodorov      Peko       01:11:20 +26:57
15.  2735 Kärt Maurus               Ilves      01:11:26 +27:03
16.  4515 Jaan Metsa                Swedbank S 01:12:08 +27:45
17.  2681 Kadi Taalberg             Kobras     01:15:30 +31:07
18. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp L 01:17:43 +33:20
19. 27962 Indrek Heina                         01:19:19 +34:56
20. 27984 Maire Kivimurd                       01:23:38 +39:15
21. 30235 Aleksander Parnabas                  01:23:39 +39:16
22. 23081 Jürgen Pallo                         01:26:44 +42:21
ORANZ Rada (3): 10 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8818 Marko Süld                HOK        00:43:32
 2. 24794 Margus Kärner                        00:45:52 +02:20
 3.  2246 Katrin Arendi                        00:45:59 +02:27
 4. 11069 Rait Kapp                            00:47:46 +04:14
 5.  9022 Vahur Pajomägi                       00:48:05 +04:33
 6.  3215 Keit Kivisild             Elioni SK  00:48:25 +04:53
 7.  5578 Gerli Kriiska                        00:55:26 +11:54
 8.   466 Ave Janu                  Koop       00:56:51 +13:19
 9.   411 Ilmar Kirjanen            TAOK       00:58:05 +14:33
10. 25415 Mait Balitski             B4SK       00:58:22 +14:50
11.  5581 Sigrid Särak                         00:59:04 +15:32
12.  4838 Rain Pajur                Swedbank S 00:59:54 +16:22
13.  1038 Veste Kivipalu            LSF PT     01:00:33 +17:01
14.   836 Heldur Väljamäe           Orvand     01:04:17 +20:45
15.  9124 Tiia Elvre                Orvand     01:07:24 +23:52
16.  4504 Tiina Kangilaski          TON        01:07:38 +24:06
17. 31712 Sten Reisi                           01:11:57 +28:25
18. 29760 Berit Grünberg            Porter Rac 01:12:15 +28:43
19. 29761 Gert Grünberg             Porter Rac 01:12:27 +28:55
20. 12992 Triin Sokk                           01:18:25 +34:53
21. 21118 Anu Isberg                           01:32:12 +48:40
22. 17603 Tarvo Metsavas            Swedbank S 01:32:45 +49:13
KOLLANE Rada (4): 10 KP 5.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4292 Siim Jõesaar              Ilves      00:40:35
 2. 29909 Priit Ulmas                          00:53:24 +12:49
 3. 11356 Marge Anijärv             Mercury    01:00:02 +19:27
 4.  4297 Kristjan Kivipalu         LSF PT     01:02:16 +21:41
 5. 30002 Per Frykholm                         01:04:13 +23:38
 6. 21026 Elina Liivat                         01:06:40 +26:05
 7. 22853 Kätlin Atonen             Lehola     01:08:30 +27:55
 8. 10868 Marit Leisberg                       01:15:07 +34:32
 9. 30021 Liina Remmelg                        01:15:11 +34:36
ROHELINE Rada (5): 8 KP 2.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14214 Kaur Kannel               Rae        00:35:54
 2.  9585 Robin Olli                LSF PT     00:36:00 +00:06
 3. 23119 Sirje Pinsol                         00:42:56 +07:02
 4. 13599 Rasmus Olli               LSF PT     00:43:36 +07:42
 5. 15986 Sanna Lindeberg                      00:45:17 +09:23
 6. 14214 Kaur Kannel               Rae        00:47:47 +11:53
 7. 17620 Sten Talumaa              HOK        00:47:57 +12:03
 8.  1085 Toomas Talumaa            HOK        00:48:05 +12:11
 9. 25675 Saskia Tärk                          00:50:16 +14:22
10. 24363 Kertu Kekk                SK Metsasõ 00:52:12 +16:18
11. 30019 Kristjan Oliver Udam                 00:54:05 +18:11
12. 30018 Kirke Lisete Udam                    00:54:07 +18:13
13. 16075 Terje Rohi                Reformiera 00:54:58 +19:04
14. 30037 Alari Lell                           01:03:14 +27:20
15.     0 Andreas Lell                         01:03:21 +27:27
16. 23468 Mirell Valgma             Tammed     01:07:06 +31:12
17. 30036 Tiina Lell                           01:09:33 +33:39
18. 15987 Björn Martin Lindeberg               01:14:30 +38:36
19. 16555 Roosi Eensaar                        01:14:44 +38:50
20. 29972 Kristel Liiv              Tamro      01:18:01 +42:07
21.   474 Mare Parve                Peko       01:18:04 +42:10
SININE Rada (6): 4 KP 1.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19000 Ketriin Olli              LSF PT     00:14:22
 2. 23510 Mart Lindeberg                       00:19:52 +05:30
 3.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank A 00:19:57 +05:35
 4. 30019 Kristjan Oliver Udam                 00:20:13 +05:51
 5. 30018 Kirke Lisete Udam                    00:20:14 +05:52
 6. 13600 Adele Brit Kivipalu       LSF PT     00:25:12 +10:50
 7. 24785 Eve Malsroos              Tammed     00:34:08 +19:46
 8. 22220 Taavi Malsroos            Tammed     00:34:09 +19:47
RO-KESKMINE Rada (7): 21 KP 9.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3392 Lauri Malsroos            Tammed     00:41:57
 2.  3209 Tõnis Erm                 TAOK       00:45:13 +03:16
 3.  9134 Marek Karm                SK100      00:47:43 +05:46
 4.  6445 Oliver Immato                        00:53:00 +11:03
 5. 21494 Tarmo Tarlap              Porter Rac 00:54:55 +12:58
 6.  1030 Vermo Siim                Nõmme      01:00:41 +18:44
 7. 27833 Indrek Reitsak            Nõmme      01:04:15 +22:18
 8.  3711 Reigo Vatsk                          01:13:18 +31:21
 9. 14585 Armin Vilms                          01:21:33 +39:36
RO-LUHIKE Rada (8): 12 KP 5.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23339 Tristen Timmu Nellis                 01:48:33
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   306 Rein Küttim               Orion      02:28:57 31p
 2. 11343 Priit Roosnupp            AS Evrox   01:42:55 26p
 3.  1268 Priit Överus              Mercury    00:55:46 15p
 4. 15905 Merili Palu               SK100      00:58:59 15p
 5. 23328 Lauri Lepalaan                       01:16:33 14p
 6. 24813 Annemai Avingu                       02:01:58 9p
 7. 32006 Eneli Tender                         03:14:30 9p
 8.     0 Herdis Karp                          01:09:30 5p
 9. 26903 Meribel Rannala           Tallinna I 01:09:32 5p
10. 27303 Merili Silvet                        01:09:34 5p
11.     0 Ellen Kobin                          01:09:45 5p
12.  7873 Aivar Aasma               Geodeesia2 01:09:51 5p
13.     0 Marie Mälberg             Peko       00:42:59 4p
14.     0 Marie Mälberg             Peko       01:05:37 4p

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 15.05.2019 21:44:02 Kompass