Metsaorienteerumine - 12.06.2019 - Männiku

12.06.2019
Korraldaja : SK100
Rajameister : Lauri Pähn
[KOLLANE] [ORANZ] [PRUUN] [PUNANE] [ROHELINE] [RO-KESKMINE]
[RO-LÜHIKE] [SININE] [VALIK]
PRUUN Rada (1): 18 KP 7.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7776 Oliver Kütt               Ilves      00:47:09
 2.  3307 Alo Säkk                             00:51:58 +04:49
 3.  9765 Daniel Vasser             Kobras     00:52:32 +05:23
 4. 18344 Riivo Kiljak                         00:54:27 +07:18
 5.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        00:54:31 +07:22
 6. 31158 Tauri Hunt                Maja       01:01:09 +14:00
 7. 25024 Martin Luts                          01:02:48 +15:39
 8. 30212 Marvin Üürike             Norma      01:08:23 +21:14
 9.  6130 Aleksander Tali           Harju KEK  01:11:56 +24:47
10. 24175 Raili Nugin                          01:13:06 +25:57
11.  7965 Meelis Piirsalu                      01:13:36 +26:27
12.  3520 Mati Karu                 JOKA       01:17:23 +30:14
PUNANE Rada (2): 15 KP 5.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1029 Dmitri Shved              SRD        00:38:37
 2.  1821 Erki Kriks                LSF PT     00:41:32 +02:55
 3.  6122 Veikko Kannel             YSP        00:43:54 +05:17
 4.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  Võru       00:44:26 +05:49
 5. 21159 Lauri Tarlap              LSF PT     00:48:08 +09:31
 6.   487 Tõnis Haldna              Rae        00:49:26 +10:49
 7.  1961 Meelis Atonen             Lehola     00:50:40 +12:03
 8. 11922 Pearu Kuusk               Tartu      00:51:16 +12:39
 9. 15905 Merili Palu               SK100      00:52:57 +14:20
10. 27962 Indrek Heina                         00:53:50 +15:13
11.  9339 Raido Saremat             MILREM ROB 00:54:02 +15:25
12. 29810 Andrus Lepp               OÜ Bauest  00:56:57 +18:20
13.  3277 Rein Hanstein             Okas       00:57:57 +19:20
14.   456 Peep Koppel               Koop       01:01:09 +22:32
15.  8012 Oliver Annus                         01:01:35 +22:58
16. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp L 01:02:35 +23:58
17.  2735 Kärt Maurus               Ilves      01:03:59 +25:22
18. 25651 Tarmo Margat              KitmanThul 01:11:17 +32:40
19. 30235 Aleksander Parnabas                  01:16:04 +37:27
20. 27984 Maire Kivimurd                       01:16:35 +37:58
21. 29945 Pavel Dvoinos                        01:42:32 +63:55
KOLLANE Rada (3): 13 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25319 Veikko Hõbemägi                      00:45:10
 2.  6659 Kertu Savitsch            TON        00:45:43 +00:33
 3. 32441 Richard Rain Kõiv         Kaitseliit 00:52:13 +07:03
 4. 30558 Meelis Bauman                        00:55:26 +10:16
 5.  2479 Kadri Bauman                         00:55:57 +10:47
 6. 31046 Laina Mesila-Kaarmann                01:00:55 +15:45
 7.  7978 Evelin Piirsalu                      01:05:19 +20:09
 8. 26627 Tauri Tibar                          01:06:52 +21:42
 9. 32297 Mart Objartel             Telia SK   01:10:54 +25:44
10. 32300 Janne Kirmet              Norma      01:10:57 +25:47
ORANZ Rada (4): 10 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   312 Aivar Meindok             TON        00:28:56
 2.  5814 Aleksei Spiridonov        Gaasiekspe 00:34:28 +05:32
 3. 30542 Aivar Tugedam             Teeme Ise  00:34:30 +05:34
 4.   260 Marika Kirsspuu           TAOK       00:34:56 +06:00
 5.  3429 Thea Kaljur               Harju KEK  00:35:15 +06:19
 6. 24794 Margus Kärner                        00:35:23 +06:27
 7.   705 Ülle Kadak                Lehola     00:39:51 +10:55
 8. 11069 Rait Kapp                            00:42:34 +13:38
 9. 22853 Kätlin Atonen             Lehola     00:43:45 +14:49
10.   466 Ave Janu                  Koop       00:46:41 +17:45
11. 21118 Anu Isberg                           01:08:43 +39:47
12. 24785 Eve Malsroos              Tammed     01:18:34 +49:38
13.   913 Feliks Kipper             Orion      01:59:08 +90:12
ROHELINE Rada (5): 8 KP 2.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15350 Patrick Rõigas            Peko       00:23:09
 2. 17654 Anna Mia Atonen                      00:34:23 +11:14
 3.  3511 Karin Laanemets           Saku       00:35:02 +11:53
 4. 15642 Mihkel Piirsalu                      00:40:23 +17:14
 5. 26461 Lukas Lillelaid           Tammed     00:41:59 +18:50
 6. 18773 Kaspar Anre Volt                     00:42:11 +19:02
SININE Rada (6): 6 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17656 Mattias Siim Atonen                  00:26:41
 2. 22194 Peeter Piirsalu                      00:27:04 +00:23
 3. 22220 Taavi Malsroos            Tammed     00:38:03 +11:22
RO-KESKMINE Rada (7): 13 KP 8.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3209 Tõnis Erm                 TAOK       00:36:03
 2.   992 Sander Annus              Norma      00:37:06 +01:03
 3.  1685 Erik Aibast               Tammed     00:39:45 +03:42
 4.  3258 Anti Sulavee              SK100      00:40:12 +04:09
 5. 27833 Indrek Reitsak            Nõmme      00:41:18 +05:15
 6. 27304 Alvar Suisalu             CC Rota Mo 00:44:22 +08:19
 7. 13587 Toomas Kreek                         00:49:22 +13:19
 8. 19813 Indrek Volens             TV3        01:02:31 +26:28
 9.  4854 Raul Veesalu                         01:25:33 +49:30
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22432 Kristian Esula                       01:11:36 27p
 2.   306 Rein Küttim               Orion      01:38:41 27p
 3. 11343 Priit Roosnupp            AS Evrox   01:41:43 27p
 4.   411 Ilmar Kirjanen            TAOK       01:06:41 22p
 5. 32484 Tatjana Vladimirova                  01:23:58 21p
 6. 14931 Hendrik Pai                          01:24:02 21p
 7.   532 Malle Viilma              TON        01:36:23 18p
 8.   974 Tarmo Gede                           00:58:57 15p
 9.  3033 Tõnu Lääne                           00:44:34 14p
10. 19227 Allan Sülla                          01:42:41 11p
11. 12095 Angela Ivask                         00:39:02 9p
12. 12566 Kristjan Saal                        00:38:48 8p
13. 32307 Liis Liik                            01:23:56 6p

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 12.06.2019 21:20:30 SK 100