Metsaorienteerumine - 07.08.2019 - Keila-Joa

7.08.2019
Korraldaja : SK100
Rajameister : Lauri Malsroos
[KOLLANE] [ORANZ] [PRUUN] [PUNANE] [ROHELINE] [RO-KESKMINE]
[RO-LUHIKE] [SININE] [VALIK]
PRUUN Rada (1): 22 KP 8.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   556 Alar Abram                Tammed     01:00:15
 2.  7776 Oliver Kütt               Ilves      01:05:38 +05:23
 3.  1267 Heiti Hallikma            Võru       01:06:54 +06:39
 4. 18344 Riivo Kiljak                         01:09:54 +09:39
 5.     0 Sergey Popov                         01:10:12 +09:57
 6. 26304 Ahti Hinnov                          01:12:56 +12:41
 7.  2491 Gert Müürsepp             Tammed     01:14:40 +14:25
 8. 12590 Reimo Liiv                Tammed     01:16:37 +16:22
 9.  6311 Kristjan Maade            LSF PT     01:18:43 +18:28
10. 28203 Alan Vask                 ABC Grupp  01:24:02 +23:47
11. 24174 Kersti Rahnel                        01:38:41 +38:26
12. 21557 Raiko Tutt                Norma      01:46:01 +45:46
13. 22061 Martin Viljasaar                     01:58:53 +58:38
14. 24175 Raili Nugin                          02:08:25 +68:10
PUNANE Rada (2): 19 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   992 Sander Annus              Norma      00:52:03
 2.     0 Lika Razina                          00:55:51 +03:48
 3.  5325 Signe Raidmets            TON        00:57:28 +05:25
 4. 10645 Kurmet Kutti              Harju KEK  00:57:35 +05:32
 5.  1275 Jaanus Reha               Koop       00:58:37 +06:34
 6.     0 Anastasiya Pashuto                   01:01:44 +09:41
 7. 19303 Michael Raer              SRD        01:03:19 +11:16
 8. 27055 Kardo Kutti               Harju KEK  01:03:44 +11:41
 9.  2589 Martin Murre              Treeningpa 01:03:54 +11:51
10.   495 Vello Solna               Peko       01:03:57 +11:54
11.  1107 Toomas Voolaid                       01:04:17 +12:14
12. 16171 Karl Pehk                            01:05:54 +13:51
13.   281 Johannes Tasa             Tammed     01:08:02 +15:59
14.  1666 Epp Käpa                  Peko       01:08:56 +16:53
15. 24794 Margus Kärner                        01:09:17 +17:14
16. 29810 Andrus Lepp               OÜ Bauest  01:09:33 +17:30
17.  2654 Silvar Savolainen         korp! Leol 01:09:44 +17:41
18.  9637 Elina Kutti                          01:12:03 +20:00
19.  1836 Rünno Sulg                LSF PT     01:12:52 +20:49
20. 11806 Andrus Rämmann            Koop       01:13:46 +21:43
21.  3277 Rein Hanstein             Okas       01:15:09 +23:06
22.  6316 Ivar Toots                           01:19:20 +27:17
23. 13574 Aigar Kallas              RMK        01:29:18 +37:15
24. 17722 Kati Helmja                          01:38:58 +46:55
25. 20262 Kaspar Malmre                        01:39:13 +47:10
26. 30235 Aleksander Parnabas                  01:41:14 +49:11
27. 27984 Maire Kivimurd                       01:41:20 +49:17
ORANZ Rada (3): 11 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3181 Lauri Ruberg                         00:31:44
 2.  1366 Mart Sooberg              TON        00:43:52 +12:08
 3.   466 Ave Janu                  Koop       00:46:30 +14:46
 4. 15091 Iris Abram                Tammed     00:47:35 +15:51
 5.  2853 Gea Rennel                Harju OK   00:49:39 +17:55
 6.   280 Hille Tasa                Tammed     00:51:16 +19:32
 7. 32881 Marcus Nõmm                          00:52:15 +20:31
 8. 13775 Marge Sargma              Tammed     00:55:31 +23:47
 9.  1038 Veste Kivipalu            LSF PT     01:00:46 +29:02
10. 11392 Riina Kink                Koop       01:01:35 +29:51
11.  9022 Vahur Pajomägi                       01:01:55 +30:11
12.  4878 Jüri Püssim               Tammed     01:05:28 +33:44
13.  6431 Anton Roolaid             TAOK       01:11:31 +39:47
14.   941 Mare Kitsnik              Saku OK    01:12:44 +41:00
15. 21159 Lauri Tarlap              LSF PT     01:13:52 +42:08
16.  9757 Tiia Laul                            01:21:45 +50:01
17. 20627 Gerda Arr                            01:25:32 +53:48
KOLLANE Rada (4): 11 KP 5.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10085 Irina Kelder                         00:51:50
 2. 32744 Eger Karuse               SKA        00:59:12 +07:22
 3.  4297 Kristjan Kivipalu         LSF PT     01:02:17 +10:27
 4. 21551 Jevgeni Matjukov                     01:09:16 +17:26
 5.     0 Marie Vaidlo                         02:18:51 +87:01
ROHELINE Rada (5): 9 KP 3.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   757 Janno Karu                           00:35:45
 2. 16556 Grete Johanna Korb        XT Sport   00:36:38 +00:53
 3. 32247 Martin Peiker                        00:50:29 +14:44
 4. 24785 Eve Malsroos              Tammed     00:50:45 +15:00
 5. 32738 Lennart Teinbas                      00:54:11 +18:26
 6. 32884 Aet Püssim                           00:54:44 +18:59
 7. 20047 Naija Püssim                         00:54:49 +19:04
 8. 32740 Robert Vaidlo                        01:01:11 +25:26
 9. 26437 Karl-Oskar Hinnov                    01:01:29 +25:44
10. 26438 Kaur-Gustav Hinnov                   01:01:44 +25:59
11.     0 Kristina Aedviir                     01:04:59 +29:14
12.     0 Raimond Teinbas                      01:06:35 +30:50
13.     0 Loore Teinbas                        01:06:51 +31:06
14.     0 Astrid Otsa                          01:22:48 +47:03
15.     0 Riho Otsa                            01:22:54 +47:09
16. 30439 Inga Otsa                            01:23:00 +47:15
17. 32750 Lennart Marvin Tamm                  01:31:16 +55:31
SININE Rada (6): 5 KP 1.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21372 Anni Alus                 Peko       00:24:53
 2. 21027 Iti Maria Koppel                     00:26:12 +01:19
 2. 21077 Uku Martin Koppel                    00:26:12 +01:19
 4. 27050 Susanna Hinnov                       00:27:41 +02:48
 5. 31594 Jasper Saluveer                      00:28:02 +03:09
 6. 13600 Adele Brit Kivipalu       LSF PT     00:28:45 +03:52
 7. 21509 Anni Eliisabet Raadla                00:43:57 +19:04
 8. 31884 Mette Maria Raadla                   00:45:08 +20:15
 9.  3225 Anne Raadla               Jõhvikas   00:45:09 +20:16
RO-KESKMINE Rada (7): 24 KP 10.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1685 Erik Aibast               Tammed     00:51:43
 2.  9134 Marek Karm                SK100      00:51:56 +00:13
 3. 21006 Mats Martin Jürjo         Saaremaajo 02:21:31 +89:48
RO-LUHIKE Rada (8): 10 KP 5.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4346 Timmo Tammemäe            SK100      00:25:27
 2.  3226 Kalev Raadla              Jõhvikas   00:39:56 +14:29
 3. 28762 Gerda Algre               Paralepa J 01:04:50 +39:23
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11343 Priit Roosnupp            AS Evrox   01:58:33 32p
 2.  4106 Tiiu Mägi                 Kape       01:48:02 27p
 3.  4494 Raiko Kaasiku             JOKA       01:11:57 21p
 4. 11356 Marge Anijärv             Mercury    01:14:52 17p
 5. 29959 Reet Järvsalu                        01:44:35 16p
 6. 29949 Svetlana Starikovit?                 02:12:08 15p
 7.  1053 Veikko Tamlak             Kape       01:02:16 13p
 8. 31593 Grete Saluveer                       01:22:58 10p
 9. 18325 Juhan Erik                           00:26:51 8p
10. 32248 Marie Peiker                         00:54:10 8p
11. 32918 32918                     x132       01:54:56

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 7.08.2019 20:45:34 Kompass