Metsaorienteerumine - 25.09.2019

25.09.2019
Korraldaja : SK100
Rajameister : Lauri Malsroos
[KOLLANE] [ORANZ] [PRUUN] [PUNANE] [ROHELINE] [RO-KESKMINE]
[RO-LUHIKE] [SININE] [VALIK]
PRUUN Rada (1): 21 KP 8.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3466 Timo Sild                 EKJ SK     00:55:12
 2.  8646 Sander Mirme              Võru       00:59:52 +04:40
 3. 12590 Reimo Liiv                Tammed     01:01:59 +06:47
 4. 16666 Lauri Pähn                Võru       01:05:33 +10:21
 5. 30186 Margus Maiste                        01:08:11 +12:59
 6.  4238 Eleri Hirv                Võru       01:08:21 +13:09
 7. 25298 Tarmo Maiste                         01:09:51 +14:39
 8. 15431 Kaupo Järve               LSF PT     01:12:30 +17:18
 9.  1268 Priit Överus              Mercury    01:17:03 +21:51
10. 10891 Kirill Klenski            CoxArt     01:18:20 +23:08
11.  4290 Karl-Villem Võsa          HOK        01:18:33 +23:21
12.  4746 Kalev Viidemann                      01:19:00 +23:48
13.  5823 Andres Bauvald            Elioni SK  01:22:39 +27:27
14. 21557 Raiko Tutt                Norma      01:26:06 +30:54
15.   974 Tarmo Gede                           01:32:27 +37:15
16. 24174 Kersti Rahnel                        01:33:44 +38:32
17.  5970 Alo Süvari                           01:39:34 +44:22
18.  5096 Madis Osjamets                       01:39:52 +44:40
19.  6659 Kertu Savitsch            TON        01:50:02 +54:50
20.  6507 Igor Zurjari                         02:14:31 +79:19
PUNANE Rada (2): 14 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3258 Anti Sulavee              SK100      00:44:54
 2.  1029 Dmitri Shved              SRD        00:51:15 +06:21
 3.  1143 Tarmo Klaar               Mercury    00:51:41 +06:47
 4. 12612 Meelis Laurimaa                      00:55:20 +10:26
 5.  4218 Margus Lehtme                        00:56:23 +11:29
 6.  4889 Martin Aunin              Novarc     00:57:09 +12:15
 7. 11922 Pearu Kuusk               Tartu      00:58:58 +14:04
 8.   108 Raivo Pellja              JOKA       00:59:30 +14:36
 9. 19088 Peeter Kand               Velo clubb 01:00:32 +15:38
10.  6828 Neeme Kalda               Okas       01:01:34 +16:40
11. 22432 Kristian Esula                       01:02:49 +17:55
12. 20433 Kadri Kadakas             Mercury    01:02:52 +17:58
13.  5484 Sigrid Ruul               JOKA       01:03:21 +18:27
14.   133 Andres Talver             Mercury    01:03:24 +18:30
15. 12309 Siim Ringinen                        01:03:59 +19:05
16. 21159 Lauri Tarlap              LSF PT     01:05:52 +20:58
17. 22278 Jari Julge                           01:07:53 +22:59
18. 15905 Merili Palu               SK100      01:08:46 +23:52
19.   917 Margus Jaanus             Koop       01:09:21 +24:27
20.  8644 Anneli Rämmann            Koop       01:10:40 +25:46
21. 14788 Birgit Russka             Kobras     01:13:39 +28:45
22.  1417 Varvara Guljajeva         Tallinn    01:15:18 +30:24
23.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     01:15:41 +30:47
24.  5973 Martin Osmin                         01:16:01 +31:07
25. 26956 Margus Leisberg           AT Sport   01:16:07 +31:13
26. 25651 Tarmo Margat              KitmanThul 01:20:40 +35:46
27.   456 Peep Koppel               Koop       01:21:02 +36:08
28.   260 Marika Kirsspuu           TAOK       01:22:40 +37:46
29.   912 Toivo Leisner             Elioni SK  01:25:22 +40:28
30.  1729 Koit Veeorg                          01:28:06 +43:12
31. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp L 01:29:43 +44:49
32. 17722 Kati Helmja                          01:30:11 +45:17
33. 14771 Matis Märtson             SA TLH     01:32:09 +47:15
34.   466 Ave Janu                  Koop       01:32:28 +47:34
35. 13574 Aigar Kallas              RMK        01:34:18 +49:24
36. 27962 Indrek Heina                         01:35:28 +50:34
37. 25415 Mait Balitski             B4SK       01:39:09 +54:15
38. 22808 Margus Kontus                        01:43:26 +58:32
39. 27984 Maire Kivimurd                       01:49:19 +64:25
ORANZ Rada (3): 12 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   423 Kalev Ruberg              JOKA       00:47:45
 2.  1045 Jaan Olvet                Rakv       00:48:06 +00:21
 3.   283 Maris Roosipuu            TON        00:50:05 +02:20
 4. 16569 Petri Väänänen            SK100      00:50:28 +02:43
 5.  2246 Katrin Arendi                        00:51:10 +03:25
 6.  8771 Nele-Kai Loorits                     00:51:13 +03:28
 7.  2298 Mare Niitsoo              TON        00:52:47 +05:02
 8.  8818 Marko Süld                HOK        00:54:39 +06:54
 9.   134 Aari Talver               Mercury    00:55:05 +07:20
10.  8783 Jaana Olvet               Rakv       00:57:01 +09:16
11. 14222 Ethel Ansip                          00:57:33 +09:48
12. 11981 Risto Põldsalu            Tõrva      01:01:45 +14:00
13.  5578 Gerli Kriiska                        01:08:04 +20:19
14.  5581 Sigrid Särak                         01:08:05 +20:20
15.    58 Viktoria Trasanov         JOKA       01:13:40 +25:55
16.   300 Ilse Uus                  TON        01:22:57 +35:12
17.   149 Ilmar Mõistlik            Orion      01:31:01 +43:16
18.  5998 Vladimir Vari                        01:48:08 +60:23
KOLLANE Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3612 Erko Õunapuu              TON        00:37:38
 2. 27917 Ando Valk                            00:45:10 +07:32
 3. 32804 Erko Õunapuu                         00:46:08 +08:30
 4.  1698 Viljar Vainola            Mercury    00:48:34 +10:56
 5. 15797 Rita Siniväli                        00:53:37 +15:59
 5. 12425 Maret Viira                          00:53:37 +15:59
 7.  4762 Ain Kartau                Orvand     00:59:03 +21:25
 8. 33149 Marek Tarraste            Tallinna T 01:04:51 +27:13
 9. 28659 Kairi Hunt                           01:18:16 +40:38
10.  2681 Kadi Taalberg             Kobras     01:19:10 +41:32
11. 32324 Kristi Ploom              SOK        01:36:20 +58:42
ROHELINE Rada (5): 10 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13293 Sofia Pahhomenkova        SRD        00:31:06
 2. 10868 Marit Leisberg                       00:31:07 +00:01
 3. 27868 Konstantin Razdolski      SRD        00:35:16 +04:10
 4.  8670 Indrek Salis              Parila     00:42:27 +11:21
 5.     0 Jan Nilsson                          00:44:24 +13:18
 6. 29810 Andrus Lepp               OÜ Bauest  00:44:58 +13:52
 7. 21990 Anzelika Niinemaa         Koop       00:46:49 +15:43
 8. 18753 Lisette Kuusmaa           SK100      00:53:21 +22:15
 9.   389 Ülle Mõistlik             Orion      00:53:26 +22:20
10.  2966 Anu Käver                 SK100      00:53:58 +22:52
11. 21027 Iti Maria Koppel                     00:55:49 +24:43
SININE Rada (6): 6 KP 1.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31011 Ruth Severt               SK100      00:22:50
 2. 22220 Taavi Malsroos            Tammed     00:43:24 +20:34
 3. 24890 Nora Canet Guljajeva                 00:46:30 +23:40
RO-KESKMINE Rada (7): 20 KP 10.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:56:10
 2.  1685 Erik Aibast               Tammed     01:05:53 +09:43
 3.   212 Tõnu Tänav                Rae        01:12:55 +16:45
 4. 27833 Indrek Reitsak            Nõmme      01:13:08 +16:58
 5.   285 Veiko Pak                 Rae        01:28:40 +32:30
 6. 10106 Kaur Virunurm                        01:38:33 +42:23
    20426 Andres Käver              SK100      DQ      
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11343 Priit Roosnupp            AS Evrox   01:53:43 33p
 2.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas   01:34:23 31p
 3. 17602 Mikk Kelder                          01:02:47 28p
 4.  4864 Indrek Saarepera          Põhja LaKo 01:15:40 26p
 5.  8012 Oliver Annus                         01:00:41 25p
 6.   992 Sander Annus              Norma      01:03:23 22p
 7. 14597 Leonid Malikov            CoxArt     01:21:17 18p
 8.  5373 Reigo Lehtla              LSF PT     01:22:05 16p
 9.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme   01:55:13 16p
10. 29998 Eleri Etverk              Tallinna Ü 01:59:32 16p
11. 22055 Reet Randla                          02:21:36 16p
12.  4804 Karin Juhat               Orion      02:21:42 16p
13. 19842 Maris Pilvet                         00:53:15 13p
14.  3040 Madis Meimre                         01:08:06 13p
15. 21556 Juta Jänes                           01:14:47 13p
16.   306 Rein Küttim               Orion      02:01:55 13p
17.  4788 Marti Ranne               G4S Spordi 01:03:09 12p
18.   334 Urve Kain                 TON        01:17:04 12p
19. 21118 Anu Isberg                           01:42:41 12p
20.     0 Marika Hendrikson                    01:43:52 12p
21.     0 Imbi Soome                           01:28:00 11p
22. 18274 Kirke Maria Lepik         Ilves      00:51:17 10p
23.  1836 Rünno Sulg                LSF PT     01:21:51 8p
24. 24348 Nelli Rünk                           01:21:54 7p
25. 32718 Evelin Müürel                        01:22:01 7p
26.  5496 Marko Kodres              TÜ         01:22:40 7p
27. 33143 Kristi Heilo                         02:00:45 7p
28. 33352 Kätlin Heilo                         02:00:48 7p
29. 25784 Isabel Marii Vändrik                 01:15:27 6p
30. 31607 Johanna Mia Vändrik                  01:15:29 6p
31. 29945 Pavel Dvoinos                        01:25:48 6p
32.   709 Ülle Raudsepp             Jõhvikas   00:34:55 4p

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 25.09.2019 22:25:15 Kompass