Metsaorienteerumine - 18.09.2019 - Lillepi/Rummu

18.09.2019
Korraldaja : SK100
Rajameister : Marek Karm
[KOLLANE] [ORANZ] [PRUUN] [PUNANE] [ROHELINE] [RO-KESKMINE]
[RO-LUHIKE] [SININE] [VALIK]
PRUUN Rada (1): 28 KP 7.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13570 Mehis Muru                JOKA       00:54:00
 2. 18344 Riivo Kiljak                         00:55:56 +01:56
 3.  4746 Kalev Viidemann                      00:58:31 +04:31
 4.   108 Raivo Pellja              JOKA       00:59:32 +05:32
 5. 28203 Alan Vask                 ABC Grupp  01:00:33 +06:33
 6.  4788 Marti Ranne               G4S Spordi 01:02:04 +08:04
PUNANE Rada (2): 22 KP 5.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19937 Mairo Kirss               Koop       00:43:26
 2. 11922 Pearu Kuusk               Tartu      00:48:28 +05:02
 3.   974 Tarmo Gede                           00:56:49 +13:23
 4. 29723 Imre Nemvalts             KüVJ       00:59:48 +16:22
 5. 27962 Indrek Heina                         01:01:50 +18:24
 6.   456 Peep Koppel               Koop       01:02:17 +18:51
 7.  1627 Kirsten Nigul             Kape       01:03:40 +20:14
 8. 27917 Ando Valk                            01:04:07 +20:41
 9. 11356 Marge Anijärv             Mercury    01:04:34 +21:08
10. 18917 Imbi Soome                           01:05:30 +22:04
11.  6177 Joel Rillo                           01:09:30 +26:04
12.  1729 Koit Veeorg                          01:10:35 +27:09
13. 27984 Maire Kivimurd                       01:19:39 +36:13
ORANZ Rada (3): 16 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9022 Vahur Pajomägi                       00:29:12
 2. 24794 Margus Kärner                        00:39:25 +10:13
 3.  2966 Anu Käver                 SK100      00:40:09 +10:57
 4. 32718 Evelin Müürel                        00:49:21 +20:09
 5. 24348 Nelli Rünk                           00:49:33 +20:21
 6.    58 Viktoria Trasanov         JOKA       00:49:34 +20:22
 7.  1015 Niina Karnit              SRD        00:50:08 +20:56
 8.  7040 Katrin Kriiska            Jõhvikas   00:54:59 +25:47
 9.  2779 Heli Kain                            00:57:23 +28:11
10. 32821 Külli Kivi                           00:57:48 +28:36
11.   300 Ilse Uus                  TON        01:01:55 +32:43
12. 21118 Anu Isberg                           01:08:40 +39:28
13. 30884 Triin Teppo                          01:33:30 +64:18
KOLLANE Rada (4): 18 KP 5.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   466 Ave Janu                  Koop       00:53:22
 2.     0 Bert Tippi                           01:05:43 +12:21
 3. 32781 Pille Rask                           01:13:14 +19:52
 4. 27914 Andres Arendi                        01:15:00 +21:38
ROHELINE Rada (5): 13 KP 3.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6659 Kertu Savitsch            TON        00:29:35
 2. 13293 Sofia Pahhomenkova        SRD        00:31:36 +02:01
 3. 29590 Airi Liis Jakutovits      SRD        00:33:43 +04:08
 4. 31063 Salme Sillamaa                       00:38:12 +08:37
 5. 31011 Ruth Severt               SK100      00:38:58 +09:23
 6.   104 Kalju Tilk                Orion      00:42:49 +13:14
 7.     0 Kristina Laasik                      01:12:16 +42:41
 8.     0 Heli Illipe-Sootak                   01:12:21 +42:46
SININE Rada (6): 6 KP 1.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23444 Timo Salla                           00:22:49
 2. 27990 Samuel Alenius Mõttus     IFK Liding 00:26:31 +03:42
RO-KESKMINE Rada (7): 20 KP 7.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1685 Erik Aibast               Tammed     00:36:29
 2. 11598 Joonas Vaabel             Padriku pe 00:47:17 +10:48
 3. 27833 Indrek Reitsak            Nõmme      00:47:37 +11:08
 4. 14585 Armin Vilms                          00:48:47 +12:18
 5. 27304 Alvar Suisalu             CC Rota Mo 00:49:12 +12:43
 6. 28762 Gerda Algre               Paralepa J 01:18:04 +41:35
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2298 Mare Niitsoo              TON        01:10:06 30p
 2. 25415 Mait Balitski             B4SK       01:14:58 30p
 3.   306 Rein Küttim               Orion      02:09:39 30p
 4.  1836 Rünno Sulg                LSF PT     01:06:25 20p
 5. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp L 00:55:04 18p
 6.  6978 Martin Betlem             Tallinna H 01:45:09 17p
 7.     0 Kärt Kangur                          00:56:10 12p
 8. 31481 Vitali Bukharkin                     00:56:28 12p
 9. 32324 Kristi Ploom              SOK        01:21:04 11p
10.   389 Ülle Mõistlik             Orion      01:00:33 10p
11.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas   00:37:57 9p

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 18.09.2019 23:03:08 Kompass